Crazy sexy wool hnědá

  

Příze Crazy Sexy Wool značky Wool and the Gang je vyrobena z 100% peruánské vlny, která nekouše. 

Vlna je ideální volbou pro vytváření svetrů, čepic, šály a dalších módních doplňků. 

Je vhodná pro začátečníky i zkušené pletaře a díky velké gramáži a šířce příze bude vaše pletení rychlé a efektivní.


  • (10 ks) Skladem
485 Kč
  • Varianta
Kategorie: Crazy Sexy Wool
Barva: Hnědá
Materiál (?): 100% vlna
Barva (?): Hnědá
 

Příze Crazy Sexy Wool nabízí výjimečnou příležitost všem milovníkům pletení. Tato jedinečná příze je vyrobena z 100% peruánské vlny a umožní vám vytvořit teplé a stylové kousky. S jejím hrubším povrchem a širokou paletou zemitých barev je ideální volbou pro vytváření svetrů, čepic, tašek a dalších módních doplňků. Co je však nejdůležitější, pletení s Crazy Sexy Wool je snadné a zábavné, což ji činí ideální volbou pro jak začátečníky, tak zkušené pletaře. Díky velké gramáži a šířce příze bude vaše pletení rychlé a efektivní. 

  Snímek obrazovky 2023-10-29 v 8.19.08

 Snímek obrazovky 2023-10-29 v 8.30.43

 

Jak prát vlnu Crazy Sexy Wool?

Perte ručně pouze v chladné nebo středně teplé vodě - nepřesahujte teplotu 25 stupňů Celsia. Použijte jemný prací prostředek určený pro ruční praní textilií.

Váš vlněný výrobek jemně namočte a nechte ho pár minut odpočinout ve vodě. Poté výrobek opatrně vyždímejte a položte ho na čistý ručník, abyste odstranili přebytečnou vodu. Nakonec nechte pleteninu schnout na rovném povrchu. Tímto způsobem zajistíte, že vaše vlněné kousky zůstanou krásné a čisté.

                                        

 

Peruánská vlna je zcela přírodní, plně obnovitelná a naprosto biologicky odbouratelná (když se vám z ní výrobek opotřebuje, můžete jej bez starostí dát na kompost). Výrobky pletené z této vlny jsou mimořádně jemné, teplé a zároveň prodyšné, proto vám poslouží od podzimu až do jara.