Medová recyklovaná 100% vlna

Vlna je  vyrobena z přebytků a odpadu, který vznikl během předení příze ve vlastní továrně dodavatele v Peru. 

Příze Heal The Wool je vyrobena z 100% peruánské vlny, která nekouše. 

Vlna je ideální volbou pro vytváření svetrů, čepic, šály a dalších módních doplňků. 

Je vhodná pro začátečníky i zkušené pletaře a díky velké gramáži a šířce příze bude vaše pletení rychlé a efektivní.


  • Na dotaz
485 Kč
Kategorie: Heal The Wool
Barva: Modrá
Materiál (?): 100% vlna
Barva: Modrá
Položka byla vyprodána...
 

Hřejivá příze Heal the Wool, vyrobená z 100% peruánské vlny, nabízí kreativním nadšencům možnost vytvořit teplé a stylové kousky. S hrubším povrchem a zemitými barvami představuje ideální volbu pro pletení svetrů, čepic a jiných doplňků. Díky své snadné zpracovatelnosti je tato příze vhodná pro pletení jak pro začátečníky, tak pro zkušené pletařky. Heal the Wool je nejenom kvalitním materiálem, ale také šetrným k životnímu prostředí.

Tato recyklovaná klubka jsou vyrobena z přebytků a odpadu, který vznikl během předení příze ve vlastní továrně dodavatele v Peru. S Heal the Wool můžete nejenom tvořit, ale také přispět k ochraně životního prostředí.

Snímek obrazovky 2023-10-29 v 8.19.08

Snímek obrazovky 2023-10-29 v 8.30.43

 

Jak prát vlnu Heal The Wool?

Perte ručně pouze v chladné nebo středně teplé vodě - nepřesahujte teplotu 25 stupňů Celsia. Použijte jemný prací prostředek určený pro ruční praní textilií.

Váš vlněný výrobek jemně namočte a nechte ho pár minut odpočinout ve vodě. Poté výrobek opatrně vyždímejte a položte ho na čistý ručník, abyste odstranili přebytečnou vodu. Nakonec nechte pleteninu schnout na rovném povrchu. Tímto způsobem zajistíte, že vaše vlněné kousky zůstanou krásné a čisté.